detaily k focení

novorozenci

před focením

Prosím snažte se nakrmit miminko před příjezdem do studia a nebo ve studiu těsně před focením. Miminka s plným bříškem jsou velmi spokojená a spavá, bude pro vás tak mnohem snazší se připravit na focení, převléknout a při focení se s miminkem bude mnohem lépe pózovat. Na cestě do studia miminko oblečte do něčeho, co se velmi snadno svlékne (např. zavinovačka) a nemusí se přetahovat přes hlavu. Chceme, aby převlékání bylo co nejsnadnější.

 

nezapomeňte

Pokud kojíte, pokuste se před focením nejíst kořenitá, mléčná a jiná jídla, která nadýmají. Právě jedním z hlavních důvodů, proč jsou miminka na focení nesvá, je bolení bříška.

ujistěte se, že máte s sebou:

– dudlík
– látkové pleny
– mléko
– vlhčené kapesníčky
– oblečení navíc / přikrývky navíc

rodiny

před focením

Naplánujte si svůj outfit. Věřím, že vám velmi pomůže můj Style guide a pokud byste si nebyli jisti, nebojte se obrátit na mě, ráda vám poradím. Určitě ale nenechávejte výběr outfitu na poslední chvíli. Vaše ráno bude o to klidnější, pokud budete mít vše dopředu pěkně naplánované.
Maminkám velmi doporučuji si na focení zajistit Vizážistku a nechat ji vytvořit krásný makeup a vlasy. Je to váš velký den a tenhle malý detail udělá velké kouzlo.
Buďte dobře odpočatí a najezení, především děti. Nejlepší čas na focení je v odpoledních hodinách při zlaté hodince (hodinu před západem slunce). Rodinkám s malými dětmi vždy doporučuji naplánovat čas focení s ohledem na to, kdy chodí spát. Mít dobře odpočaté děti je základem pro skvělou atmosféru. Pokud je díte nemocné, přesuňte focení na jiný termín.
Přineste si svačinu a věci, které dělají vaše děti šťastné, ale pokuste se je udržet v autě. Když si budete chtít udělat pauzu pro vašeho nejmenšího, není problém. Cokoliv pro to, aby byli šťastné a užívali si čas focení s vámi.
Bavte se! Tenhle den je o vás a vaší rodině. Nestresujte. Nechte děti být dětmi. Smějte se a hrajte si s nimi. Nejdůležitější věcí je, abyste se bavili během vašeho focení. Nejkrásnější fotografie vznikají právě v nejméně očekávaných momentech.

 

ze srdce doporučuji

01
Veronika mykolenko

Maminkám velmi doporučuji si na focení zajistit Vizážistku a nechat ji vytvořit krásný makeup a vlasy.

02
style guide

Věřím, že s outfitem vám pomůže můj Style guide a pokud byste si nebyli jisti, nebojte se obrátit na mě, ráda vám poradím.

03
obchodní podmínky

Přečtěte si obchodní podmínky a buďte tak připraveni na celý průběh focení. Kdybyste měli jakékoliv otázky, jsem tu pro vás.

JESTLI JSTE PŘIPRAVENI REZERVOVAT