VIKTORIA & BOHDAN

If you are looking for a wedding, lifestyle photographer, I can highly recommend Sabina. She is talented for sure, but also she works with passion. Let me tell a short story on how we met. I was desperately searching for a wedding photographer in Brno, who can make an airy, elegant, timeless and photos full of real emotions. When I was about to give up, I found Sabina’s Instagram account and absolutely fell in love. I knew right after she is the One. Before the actual wedding day we decided that we will practice on love story session. (My boyfriend hate taking pictures). Sabina was so professional, she played some music for us, told us some tips, how to pose. We spent together a great hour or so. Pictures turned out amazing. Needles to say it was hard to choose some of them from the list. Every even unedited photo looks perfect. So happy we have a great memory from that day. And so looking forward for a wedding day. I know without any doubt it will be marvelous thanks to Sabi and her magic. 

Fine art wedding photographer
Fine art wedding photographer

Lucie & Michal

Vybrat si Sabi pro náš den, byla úplně nejlepší volba! Sabi má nenucený styl a cit pro detail a hlavně umí na fotky dostat to nejdůležitější – emoce! Svoji práci dělá skvěle a já měla pocit, že se známe snad roky. Děkujeme za nádherné zvěčnění našeho dne a rozhodně jsme se neviděli naposledy.

Lýdia & her family

Ráda bych napsala, že Sabinku známé už něco přes 4 roky. Nejdřív fotila mého syna, když měl asi 2 měsíce fotografovala jeho křest. Proto chci napsat, že jako fotografka byla u našeho začátku, kdy jsme se stali kompletní rodinou, za co jí budou navždy vděčná. Od té doby jsme její služby fotografky využili ještě dva krát a pokaždé to byl zážitek a krásné prožity den. Teď díky ní máme další krásnou památku kdy jsme v očekávání dalšího přírůstku do rodiny a zas jí musím jen poděkovat. Za její profesionální a zároveň lidský přístup. A když budeme potřebovat zachytit nějakou událost v našem životě, obrátíme se zas na ní. Je naše jasná volba. Svoji práci dělá s láskou a obrovským citem

Fine art wedding photographer
Fine art wedding photographer

Alice & Jan

Vybrat si Sabi pro náš svatební den bylo to nejlepší rozhodnutí. Nechtěli jsme trávit svatební den nekonečným a kýčovitým pozováním. Sabi nám dokázala navodit příjemnou a uvolněnou atmosféru a oba jsme měli pocit, že ji známe roky.  Výsledné fotografie rozhodně předčily naše očekávání. Sabi má neuvěřitelný cit pro detail, fotografie jsou romantické, čisté, se zachycenými emocemi. Za nás rozhodně doporučujeme a ještě jednou za vše děkujeme!